Kotlíková dotace

Novinky

1 2 »

FOR ARCH Praha 2017

18.09.2017
Vážení obchodní přátelé, dovolte, abychom Vás pozvali na výstavu FOR ARCH v Praze Letňanech,na stánek D15 v hale 7, který provozuje Centrum vytápění Tábor, kde budete mít možnost shlédnout náš automatický kotel na pelety KP 08. Produkty značky VERNER pak budou k vidění na stánku D14e. Těšíme se na Vás!zobrazit »

Modernizace kotelny Mateřské školky Hrachovec

04.09.2017
Kotelna Mateřské školky prošla rozsáhlou rekonstrukcí. O teplo dětí se bude starat kotel PONAST.zobrazit »

KOTLÍKOVÉ DOTACE

03.07.2017
Společnost Ponast spol. s r.o. a Verner SK pomohla svým zákazníkům získat prostředky z programu "kotlíkové dotace" v obou předchozích vlnách, které Zlínský kraj vyhlásil. Nabízíme Vám návštěvu kotelen klientů s již nově instalovanými kotly PONAST a VERNER po získání prostředků z programů"kotlíkové dotace". NOVÁ výzva "kotlíkových dotací" bude ve Zlínském kraji vyhlášena již 21. září 2017. Jako bezplatnou službu opět nabízíme zájemcům o kotle PONAST a VERNER pomoc při získání podpory na výměnu tepelného zdroje v souladu s podmínkami "kotlíkových dotací".zobrazit »

Pokojový termostat s dotykovým displejem

08.06.2017
Majitelům kotlů s řídící jednotkou Estyma můžeme poskytnout nový komfortní pokojový termostat s programovatelnými denními režimy a barevným dotykovým displejem. Pro více informací rozklikněte...zobrazit »

Kotel PONAST KP 08 šetří peníze za revize

28.02.2017
Od roku 2017 se prodražuje provoz kotlů s příkony nad 10 kW o povinnost pravidelného provádění revizí. Toto se netýká kotle PONAST KP 08 s nominálním výkonem 8 kW a příkonem 9,6 kW. Pro více informací o tomto kotli rozlikněte....zobrazit »

Financování výměny tepelného zdroje

14.07.2016
Využijte programu financování Komerční banky určený na výměnu tepelného zdroje. Tento program Vám pomůže zafinancovat výměnu Vašeho starého kotle za nový současně s využitím Kotlíkové dotace i programu Nová zelená úsporám, ale i v případě nevyužívání těchto dotací. Pro podrobnější informace se s důvěrou obraťte na pracovníka Komerční banky ve Vašem regionu. Kontakty pro jednotlivé regiony naleznete na stránkách www.ponast.cz v sekci Ke stažení. zobrazit »

Projekty podporované Evropskou Unií

11.03.2016
EVROPSKÁ UNIE,Evropský fond pro regionální rozvoj, Opereční program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, zobrazit »

Dotace, Ekodesign, Zelená domácnostiam

19.08.2015
Kotle PONAST KP všech výrobních řad a všech výkonů splňují přísné podmínky pro udělování dotací na výměnu tepelného zdroje. Do vyhlášení termínů přijímání žádostí Krajskými úřady zbývají jen týdny. Níže získáte přehledný návod, jak můžete získat až 85% zpět z investice do výměny starého kotle za nový. zobrazit »

Automatický kotel VERNER A602 pro spalování dřevních a rostlinných pelet a obilí

21.07.2015
Společnost PONAST ve spolupráci s firmou VERNER SK přivedla na trh automatický kotel pro spalování dřevních a rostlinných pelet s typovým označením A602. Kotel je nástupcem úspěšných kotlů pro alternativní paliva VERNER A501.zobrazit »

Výroba kotlů VERNER spuštěná

17.07.2015
Kotel na kusové dřevo VERNER V210 splňuje přísné požadavky pro získání až 85% dotace programu Kotlíková dotace na jeho pořízení a instalaci. Klikněte pro více informací na název článku. zobrazit »

Dotace Nová zelená úsporám

01.04.2015
Automatické kotle Ponast, které budou moci shlédnout návštěvníci Mezinárodního stavebního veletrhu IBF 2015 v Brně ve dnech 22.-25.4. 2015,pavilon P, všechny v plném rozsahu vyhovují podmínkám pro udělení dotací z programu Nová zelená úsporám. Navíc při registraci na stánku Ponast mohou návštěvníci brněnského veletrhu získat deseti procentní slevu na nový kotel a jeho instalaci. Pro více info rozklikněte...zobrazit »

VERNER u PONASTu

19.03.2015
Společnost PONAST rozšířila své prodejní portfolio o kotle VERNER na kusové dřevo, dřevní štěpku, dřevěné brikety a piliny. V nabídce jsou kotle s horním nebo předním plněním, možnost s nerezovým kotlovým tělesem a ve výkonových řadách, 14 kW, 20 kW, 25 kW, 45 kW. S prodejem kotlů je zajištěna i distribuce náhradních dílů. Více informací na www.kotle-verner.czzobrazit »
1 2 »
eet