Virtuální prohlídka prodejny

Novinky

« 1 2

Dotace, Ekodesign, Zelená domácnostiam

19.08.2015
Kotle PONAST KP všech výrobních řad a všech výkonů splňují přísné podmínky pro udělování dotací na výměnu tepelného zdroje. Do vyhlášení termínů přijímání žádostí Krajskými úřady zbývají jen týdny. Níže získáte přehledný návod, jak můžete získat až 85% zpět z investice do výměny starého kotle za nový.

Automatický kotel VERNER A602 pro spalování dřevních a rostlinných pelet a obilí

21.07.2015
Společnost PONAST ve spolupráci s firmou VERNER SK přivedla na trh automatický kotel pro spalování dřevních a rostlinných pelet s typovým označením A602. Kotel je nástupcem úspěšných kotlů pro alternativní paliva VERNER A501.

Výroba kotlů VERNER spuštěná

17.07.2015
Kotel na kusové dřevo VERNER V210 splňuje přísné požadavky pro získání až 85% dotace programu Kotlíková dotace na jeho pořízení a instalaci. Klikněte pro více informací na název článku.

Dotace Nová zelená úsporám

01.04.2015
Automatické kotle Ponast, které budou moci shlédnout návštěvníci Mezinárodního stavebního veletrhu IBF 2015 v Brně ve dnech 22.-25.4. 2015,pavilon P, všechny v plném rozsahu vyhovují podmínkám pro udělení dotací z programu Nová zelená úsporám. Navíc při registraci na stánku Ponast mohou návštěvníci brněnského veletrhu získat deseti procentní slevu na nový kotel a jeho instalaci. Pro více info rozklikněte...

VERNER u PONASTu

19.03.2015
Společnost PONAST rozšířila své prodejní portfolio o kotle VERNER na kusové dřevo, dřevní štěpku, dřevěné brikety a piliny. V nabídce jsou kotle s horním nebo předním plněním, možnost s nerezovým kotlovým tělesem a ve výkonových řadách, 14 kW, 20 kW, 25 kW, 45 kW. S prodejem kotlů je zajištěna i distribuce náhradních dílů. Více informací na www.kotle-verner.cz

Samočistící hořák

09.02.2015
Nový hořák se samočistící funkcí spalující alternativní druhy biomasy a obilí bude představen na stánku Ponast v rámci veletrhu Moderní vytápění. Samočistící funkce hořáku snižuje nároky na údržbu a udržuje ho v optimálním stavu pro nejefektivnější spalování dopravovaného paliva.

Krbová kamna

25.09.2014
I přes intenzivní snahu konstruktérů pasivních domů téměř eliminovat náklady na jejich vytápění, je v našich klimatických podmínkách a navíc v závislosti na počtu a délce mrazivých dnů a nocí nutné hledat vhodnou variantu přihřívání vzduchu ať již před „vstupem“ do interiéru domu, nebo již v něm.

Emisní třídy

12.03.2014
Automatické kotle na pelety PONAST jsou všechny zařazeny do 5. čili nejvyšší emisní třídy. Více informací o tom, co vlastně tyto třídy znamenají naleznete na uvedém odkazu níže v textu...
« 1 2
eet