Czech Trade PONAST spol. s r. o. - Česky PONAST spol. s r. o. - English PONAST spol. s r. o. - Deutsch PONAST spol. s r. o. - Français PONAST spol. s r. o. - Pусский PONAST spol. s r. o. - Espanol PONAST spol. s r. o. - Italiano PONAST spol. s r. o. - Slovensky PONAST spol. s r. o. - Polski
Dočasné opatření

Dočasné opatření

Vzhledem k aktuálnímu vývoji šíření nákazy "COVID 19" není od pondělí 19. října 2020 až do odvolání možný osobní odběr náhradních dílů na kotly a platba v hotovosti ve společnosti PONAST spol. s r.o., Na Potůčkách 163, 757 01 Valašské Meziříčí. Pro informace volejte, prosím, na telefonní čísla uvedená v sekci KONTAKTY, nebo objednávky zasílejte e-mailem na obchod@seznam.cz. Děkujeme za pochopení.
  Palivo na zimu zdarma

Palivo na zimu zdarma

Palivo na zimu zdarma můžete získat v naší soutěži, která začíná 1. září 2020. Prvidla pro účast v této atraktivní soutěži najdete v sekci Ke stažení.
Nové Studio kotlů

Nové Studio kotlů

Plánujete stavbu rodinného domu nebo komerčního objektu ? Budete rekonstruovat Váš stávající objekt a hledáte optimální způsob jeho vytápění? Od 1. července 2020 je pro veřejnost otevřeno Studio kotlů značek PONAST a VERNER u výrobního závodu PONAST spol. s r.o. na ulici Na Potůčkách 163, Valašské Meziříčí (vedle prodejny Lidl). Těšíme se na Vaši návštěvu.
  Povinná revize kotlů

Povinná revize kotlů

Končí Vám platnost povinné revize kotle PONAST a VERNER dle zákona o provozování stacionárních spalovacích zdrojů? Pavidelnou kontrolu si objednejte u našich revizních techniků na tel.: 604 298 359, 604 298 371 nebo na servis@ponast.cz
Všechny novinky » 

Železnice

Aqua program

Výroba službyeet